Διεξαγωγή rapid test στους εργαζόμενους του εργοταξίου Δήμου Αλμωπίας
H Αντιδημαρχία Καθαριότητας, Περιβάλλοντος και Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Αλμωπίας σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ – Κινητή Μονάδα Πέλλας, διεξήγαγε σήμερα 11 Ιανουαρίου, rapid test για ανίχνευση του Covid – 19 στο σύνολο των εργαζομένων του
Για όλο το διάστημα της πανδημίας η δράση αυτή θα πραγματοποιείται επαναλαμβανόμενα, ώστε να διασφαλιστεί η υγεία του προσωπικού του εργοταξίου και ο περιορισμός της εξάπλωσης του ιού.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgv-V2xi4eQFs5eF_6oRntGdxadg2SDHpPoigfeSa96KvZl6HujOxUJd6KZTChXsTkQ5P2xY0BgE1VDuddA1byfRkOzLvFOlQc64uJwqv_pmGjhyphenhyphenYe-d2q4ff7nFI9lrQ7VLUOlR-tjyPte/s16000/ergotaxio_1.jpg)
-------------------------
To Almopia24.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, καθώς αυτές εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη, σχολιαστή ή αρθρογράφο.