Φώτο: Πλήθος κόσμου στα 2α Πευκωτιώτικα
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRoCcFd2EdPTVZkSYFrgXIRs3ox0chEwJIjIU1fD9TKpE1W4_f76oLBXe4ieKsItDA_tItAqHWc4qmyDiBMLZVtd09XUXSZHDGjb9ltXmukNNYh74KxY3DU0uUe9ISVBSlPGbHpLjqOTWv0wA7Au5MzO3gOpqwJ7feuLyl-fcRc-YW0bHw2NJlpct3/s16000/IMG_20220715_222728.jpg)
Στην εκδήλωση παρών ο Δήμαρχος κ. Μπάτσης , ο Νίκος Παρούτογλου ενώ για ακόμη μια φορά στις απουσίες ήταν ο κ. Χατζηδημητρίου και κ. Μπίνος
-------------------------
-------------------------
To Almopia24.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, καθώς αυτές εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη, σχολιαστή ή αρθρογράφο.