Φωτορεπορτάζ: Με ιδιαίτερη Λαμπρότητα γιορτάστηκε η 25η Μαρτίου στον Εξαπλάτανο Αλμωπίας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXrKwPuGzYTA39B9I-rPbSzZ54D-YZKlOnkYyBiWdAobC-BYyGomojYb0D4RXNBTdrcibaXwBa_19cV-FAc3sY0GDIvRL6xJVA4jfwISo5k8x7fYFH3xA4w7fYWaEXtPuTRxjBXKTg3BczB2xZAuHEGdBgIOvKW-Vn8QcjJ5QocHRT_Okmvfrd9Qw6/s16000/336599637_739931884289372_768798910951400353_n.jpg)
Στον Εξαπλάτανο Αλμωπίας και με σύμμαχο τον πολύ καλό καιρό γιορτάστηκε με επιμνημόσυνη δέηση η 25η Μαρτίου, κατάθεση στεφανιών και έκλεισε με την μαθητική παρέλαση παρόντος του προέδρου της Δ.Ε.Υ.Α κ. Κετικκίδη.
-------------------------
To Almopia24.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, καθώς αυτές εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη, σχολιαστή ή αρθρογράφο.