Φώτο: Ίδα Αλμωπίας - Με περηφάνια και μεγαλοπρέπεια ο εορτασμός της 25ης Μαρτίου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEit3TUwYnTOy_Aj7BaAI-rZ6GQ8SpmCARnx1Bxk4id8P4PCrEY840sKPWDAqKvRIUNXOuqtGB4vMH2EtBbipf2eZSDbEv8mUtzIIUW9PNbmpb8j9wqvu4tUowwrQG9b3-VHXrwdMmrRcXOJfeCHiFJWbSk_hNqtG6XBIRfW1VLy9-K_8zVPq0xYDSmWA5c/s16000/1000019806.jpg)
Γιορτάστηκε με λαμπρότητα στην Ίδα Αλμωπίας η 25η Μαρτίου με υψηλο φρόνιμα , περηφάνια και με την μαθητική παρέλαση.
Τελέστηκε τρισάγιο στην μνήμη των νεκρών και πραγματοποιήθηκε κατάθεση στεφανιών από μαθητές και μαθήτριες καθώς και από τον πρόεδρο της ΤΚ κ. Γάτσο Εμμανουήλ.
-------------------------
To Almopia24.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, καθώς αυτές εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη, σχολιαστή ή αρθρογράφο.