Τελευταία Νέα:

Φώτο: Αλμωπός Αριδαίας Ηρακλής 0-0

Φιλικό με τον Ηρακλή έδωσε η ομάδα μας στο Δημοτικό Στάδιο της Αριδαίας. Στο πρώτο ημίχρονο ο προπονητής μας ξεκίνησε με τους: Παϊτέρη κάτω από τα δοκάρια, Σέχου, Σουλιώτη, Καράμπελα, Γιαλαμούδη, Κολλαάρα, Κέρθι, Ασλαμπάλογλου, Τριανταφυλλάκη, Πέττα και Ρόβα στην κορυφή της επίθεσης.

Η ομάδα μας μπήκε δυνατά στο πρώτο ημίχρονο ψάχνοντας το γκολ, χάνοντας μάλιστα δυο πολύ καλές ευκαιρίες με τον Ρόβα και τον Τριανταφυλλάκη. Στο δεύτερο ημίχρονο ο προπονητής μας πραγματοποίησε πολλές αλλαγές, δίνοντας χρόνο συμμετοχής σε όλους τους διαθέσιμους παίκτες της ομάδας μας.

Το τελικό σκορ ήταν το 0-0. Αύριο, αναμένεται η κλήρωση (νέα) του πρωταθλήματος της Super League 2 (μέσω Live Straming – 12:00).