Ευχαριστήριο της Μαύρης Θύελλας Ριοζοχωρίου
Η Μαύρη Θύελλα Ριζοχωρίου ευχαριστήσει θερμά την qualityfruit στην Φιλώτεια και ιδιαίτερα τον Κο Απτεσλή Απόστολο για την ευγενική προσφορά του ,με 20 μπουφάν για τους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας .
Τέτοιου είδους πράξεις είναι παράδειγμα προς μίμηση για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgYL4CGa_WChqy2UvAXU-oJhxuSflWGT_UOVX3ByEYwYDWlRcksFRL0gmraEwK8vEZKIFz3YXeMFXjlYDbOhlQbDf5oMtQ5pB_FlzkXXupRYJCP9B2c_Qyyn8b1CrjSodYRZp3X1NC-fklOjWIq6t__vh6kq5vUUFvK1Ze-iaRrir8LWY8X4Ps73Y_y=s16000)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgpaKNvUjfTzXBir0zk6w_2jkw-TAe-0ngW36z5ab8wMKDnSwxgfWhpkEIiVSpVhG6Ps58yzcydvslD9rlCXv_i2GPdht_Z1RHiVHFFGj0-1g_iC3eQj1JIsIp6KTEals3tFlSGDyIkzhBIGQQN-58aBmZzvlCwQW_PIGng1PChPFluGnfqx-o7EuKX=s16000)
-------------------------
-------------------------
To Almopia24.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, καθώς αυτές εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη, σχολιαστή ή αρθρογράφο.