Φώτο - Χιόνισε στα ορεινά χωρία της ανατολικής Αλμωπίας
Τα πρώτα χιόνια έκαναν την εμφάνισή τους στα ορεινά χωριά της Ανατολικής Αλμωπίας . Εικόνες που ανέβασε ο πρόεδρος της ΤΚ Αρχαγγέλου κ. Δρένος
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjv0KZt_hLsBmUcZR5AKLDAaJoQlwLUejZwL302eaTgYIY2bMcrnHg96dqJy_HK7Y3UPgTYI5s6sXiy4WGQ_oNNHeN0q50Q9pdy9kCVgpAMnwuh0NboK0MbpTMX9Ip3GEA99PWXbkczlnNgdGC28SGo6fUhQUURlpyTzasgFAe54OeOl7ufWRNO1FD0/s16000/317366576_1826439761053840_5581463760654742652_n.jpg)
-------------------------
To Almopia24.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι αυτό δε σημαίνει ότι υιοθετούμε τις απόψεις αυτές, καθώς αυτές εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη, σχολιαστή ή αρθρογράφο.